Begbie
Údržba komunikácií

efektívne aj v uliciach

Pre krajší život

Komunikácie si vyžadujú starostlivosť počas celého roka. Pre našich klientov zabezpečíme efektívne a spoľahlivé strojné ale aj manuálne čistenie verejných aj súkromných ciest, chodníkov a parkovísk. Dokážeme sa hravo a ekologicky postarať o celoročnú údržbu.

Jarná údržba

Jarné upratovanie zahŕňa strojové zametanie s vysávaním, ručné zametanie a likvidáciu rôznych nečistôt, ktoré nám zima zanechala. Náš team sa postará, aby vaše priestory vyzerali čisto a reprezentatívne. Pri každom upratovaní dbáme na správne postupy a takisto využívame ekologické technológie.

Letná údržba

Aj počas teplých a slnečných dní sa postaráme o vaše priestory. Medzi naše letné služby patrí napríklad čistenie, kosenie, údržba verejnej zelene alebo ekologická likvidácia rôzneho odpadu.

Jesenná údržba

Padanie listov už pre vás nebude problém. Postaráme sa o zber a likvidáciu lístia alebo aj ostatných odpadov. Pomôže nám náš ekologický pomocník Elise 900 od spoločnosti KOVACO.

Zimná údržba

Nás zima neprekvapí a sme vždy pripravení vyraziť. Počas zimných mesiacov zabezpečujeme strojové alebo ručné zametanie, odhŕňanie a odvoz snehu ako aj posyp IM+CHM. Našimi hlavnými mechanizmami sú ekologické minibágre Elise 600 od spoločnosti KOVALCO.

Máte záujem o naše služby?

Kontaktujte nás
Marth Smither logo
Blake bp logo
HANDMAD WITH LOV logo
Mesto Zvolen logo
Marth Smither logo