Begbie
Predaj a servis Elise 900

všestranný bojovník

Nakladač ELISE 900

Všestranný elektrický nakladač ELISE 900 má vynikajúce jazdné vlastnosti pri práci, nízke náklady na prevádzku a nulové emisie. Vďaka svojim výhodám si nájde široké uplatnenie v oblasti priemyslu, poľnohospodárstva, stavebníctva, lesníctva, pričom svojou prevádzkou chráni životné prostredie.

Výhody

Nulové emisie

Žiadne emisie, žiadne znečistenie životného prostredie, žiadne obmedzenia pri práci v otvorených alebo uzavretých priestoroch.

Nízke servisné náklady

Vďaka jednoduchosti konštrukčnej štruktúry stroja si Elise900 vyžaduje oveľa nižšie servisné náklady v porovnaní s konvenčným dieslovým nakladačom.

Riadiaca aplikácia v mobile

Slúži ako jediný ovládací panel. Všetko potrebné sa nachádza na jednom mieste – v telefóne. Digitálny displej zobrazuje reálny prevádzkový stav nakladača, kapacitu batérie, motohodiny stroja a poruchy, ktoré sa môžu objaviť. V prípade potreby, slúži ako diaľkové ovládanie šmykom riadeného nakladača.

Vertikálne vyrovnávanie lopaty

V základnej výbave má obsluha stroja k dispozícii hydraulické vertikálne vyrovnávanie lopaty.

Všeobecná charakteristika

Elektrický šmykom riadený nakladač ELISE 900 patrí medzi ľahko manévrovateľné nakladače s  konštrukčne jednoduchým a funkčným dizajnom.

Má všetky potrebné funkcie súčasných a budúcich potrieb trhu.

Nad svojimi konkurentmi so spaľovacím motorom však nevyniká len ekologickou stránkou a nízkymi nákladmi na prevádzku. ELISE 900 vyniká tiež svojimi jazdnými vlastnosťami pri práci.

Máte záujem o naše služby?

Kontaktujte nás
Marth Smither logo
Blake bp logo
HANDMAD WITH LOV logo
Mesto Zvolen logo
Marth Smither logo