Stále napredujeme

Celoročná údržba a čistenie komunikácií.

ZAVOLAJTE NÁM

+421 910 531 011

Údržba komunikácií.

Poskytujeme celoročné a jednorázové čistenie verejných a privátnych priestorov. Efektívne a spoľahlivo vyčistíme cesty, parkoviská, chodníky. Údržbu robíme s pomocou ekologických strojov, ako aj manuálne. Pri každom upratovaní dbáme na správne postupy a využívame ekologické technológie.
Každé ročné obdobie prináša svoje úskalia a my radi na kľúč zabezpečíme pre svojich klientov, aby mali mestá, parky, ulice čisté počas celého roku za akéhokoľvek počasia.

A. Zimná údržba

Počas zimných mesiacov zabezpečujeme:

 • strojové alebo ručné zametanie
 • odhŕňanie a odvoz snehu
 • posyp IM+CHM
 • dezinfekcia zastávok, parkov, lavičiek

B. Jarná údržba

Po zime sa v rámci údržby sústreďujeme na:

 • strojové zametanie s vysávaním, ručné zametanie a likvidáciu rôznych nečistôt, ktoré nám zima zanechala
 • čistenie vpustí a kanalizácii
 • strihanie stromov, kríkov
 • kosenie areálov a plôch
 • dezinfekcia zastávok, parkov, lavičiek

C. Letná údržba

Letná údržba zahŕňa čistenie, kosenie, údržbu verejnej zelene alebo ekologické likvidáciu rôzneho odpadu.
Rovnako počas leta zabezpečujeme:

 • čistenie vpustí a kanalizácii
 • strihanie stromov, kríkov
 • kosenie areálov a plôch
 • dezinfekcia zastávok, parkov, lavičiek

D. Jesenná údržba

Naša jesenná údržba zahŕňa:

 • zber a likvidáciu lístia a ostatných odpadov, teda zametanie, vysávanie
 • čistenie vpustí a kanalizácii
 • strihanie stromov, kríkov
 • kosenie areálov a plôch
 • dezinfekcia zastávok, parkov, lavičiek

E. Dezinfekcia

Dezinfikovanie 90 stupňovou vodou bez použitia chemikálií. Mimoriadne aktuálne v dnešnej dobe, kedy vieme vyčistiť verejné priestranstvá od potenciálnej hrozby Covid-u.

F. Údržba, čistenie a kosenie verejných plôch, areálov

Medzi naše služby patrí kropenie komunikácií a chodníkov, vysokotlaké odstraňovanie burín vrelou vodou zariadením BioMant ako aj kosenie a mulčovanie veľkých plôch. Využívame cisternovú nadstavbu typu CNT, ktorá je určená na prepravu úžitkovej vody s následnou možnosťou zavlažovania trávnikov a okrasnej vegetácie peších zón. Cisterna je koncipovaná tiež ako zdroj tlakovej vody pre umývaciu lištu alebo cestný zametač. Pri osadení nosiča umývacou lištou je možné vykonávať kropenie a splachovanie pozemných komunikácií.
Na kosenie využívame kosačku Kubota g26-II, ktorej konštrukcia umožňuje veľké prekrývanie oboch proti sebe rotujúcich nožov a zaručuje tak vynikajúci strih i v extrémnych pracovných podmienkach za sucha i za mokra.

Pozrite si kvalitné stroje, ktoré využívame:

hako citymaster 600 begbie

01 / ČISTENIE A ZAMETANIE ULÍC

HAKO Citymaster 600

Profesionálne, výkonné a mnohostranné nosné vozidlo nadstavieb. Citymaster 600 spája mnoho rozmanitých predností a funkcií v kompaktných rozmeroch. Vďaka menšej šírke a enormnej ovládateľnosti s ním prenikneme aj do najtesnejších miest. Dokonale s ním splníme všetky Vaše požiadavky.

02 / ČISTENIE A ZAMETANIE ULÍC

HAKO Citymaster 1600

Veľký stroj v malom. Tento stroj totiž kombinuje mnoho predností a funkcií, ktoré sa zvyčajne vyskytujú u väčších čistiacich strojov, a zároveň si uchováva povolenú celkovú hmotnosť 3,5 t. Používame ho ako kompaktný čistič Vašich priestorov alebo ako všestranný nosič ďalšieho zariadenia. Kĺbové, smerovo stabilné riadenie a ovládanie vozidla umožňuje našim vodičom jednoduchý a bezpečný prístup aj do úzkych miest. Takto čistíme kvalitne a spoľahlivo.

hako citymaster 1600 begbie
mathieu mc begbie

03 / ČISTENIE A ZAMETANIE ULÍC

Mathieu MC 110

MC 110 je z každého uhla moderný a temperamentný, s perfektným vyvážením kabíny a zásobníka na odpad, spolu so 14″ palcovými kolesami s čiernymi diskami. Kompaktný zametač MC 110 bol skonštruovaný, aby Vám poskytol ultra kompaktný vzhl’ad s úžasnou manévrovateľnosťou pre zametanie a čistenie v najužších miestach verejných priestranstiev a chodníkov, parkovísk a obchodných centier.

04 / ČISTENIE A ZAMETANIE ULÍC

Mathieu MC 210

Vo svete, kde komfort, spoľahlivosť, výkon a rešpekt k prostrediu sú dnešnými minimálnymi požiadavkami, Mathieu MC 210 nastavuje nový štandard v čistení miest. Jeho domintami je jednoduchý a čistý dizajn, komfortná a priestranná kabína, používateľské a intuitívne technológie, nekompromisný výkon, presné a na mieru šité riešenia, a to všetko s ohľadom na životné prostredie.

mathieu mc 210 begbie
ravo 5 iseries begbie

05 / ČISTENIE A ZAMETANIE ULÍC

Ravo 5 iSeries

Štandardná výbava každého Ravo stroja zahŕňa:
Ergonomicky navrhnutú kabínu s nastaviteľným volantom, prístrojovou doskou a lakťovou opierkou, klimatizáciou, výkonný motor IVECO, …

06

Elise 900

Predstavte si šmykom riadený nakladač, výkonom a schopnosťami zodpovedajúci nakladačom svetových značiek, ale s jediným rozdielom – nulovým dopadom na životné prostredie.

mathieu mc 210 begbie
ravo 5 iseries begbie

07

Holder x45i

HOLDER X 45 i je nový model s benzínovým motorom, pre tichšie upratovanie.

08

Iveco Trakker

Náš spoľahlivý zimný posýpač a odhŕňač snehu.

iveco trakker
ravo 5 iseries begbie

09

Multicar M27 Compact

Multicar používame najmä pri čistení vpustí.

10

MAN

Náš spoľahlivý zimný posýpač a odhŕňač snehu.

mathieu mc 210 begbie
ravo 5 iseries begbie

11

Kosačka Kubota g26-II

Táto konštrukcia umožňuje veľké prekrývanie oboch proti sebe rotujúcich nožov a zaručuje tak vynikajúci strih i v extrémnych pracovných podmienkach za sucha i za mokra.